ברוכים הבאים לאתר אסטרולוג'יק. האתר הינו מרכז להצגת תוכנות ופיתוחי מערכות אסטרולוגיות ואסטרונומיות ממוחשבות לאסטרולוגים מקצועיים וחובבים, וכן להזמנת מוצרים מותאמים לחברות בתחום המדיה והתקשורת.

התוכנות האסטרולוגיות המקצועיות שלנו מהוות שיא טכנולוגי בתחום ומשמשות את שוק האסטרולוגיה בארץ כבר מעל לעשרים שנה! תוכנות דסקטופ אלה נמצאות בשימוש נרחב ביותר אצל משתמשים פרטיים ביניהם מהאסטרולוגים המקצועיים והבכירים ביותר בארץ ועד למורים ותלמידים רבים. התוכנות נועדו לאפשר פעילות מקצועית מול לקוחות כמו גם לתת מענה לתלמידי האסטרולוגיה אשר זקוקים לכלי עבודה אמין ויעיל.

שיתופי הפעולה שלנו בתחום הפיתוח עם גופים שונים במשך השנים התמקדו בפיתוח מערכות ממוחשבות בתחומי המיסטיקה השונים והאסטרולוגיה בפרט, ושולבו בחברות רבות ביניהן ניתן למנות חברות מחשבים וספקיות תוכן מפורסמות לחברות הסלולר, הטלוויזיה והאינטרנט.

ניתן לגלוש באתר ולקבל פרטים נוספים ולבצע הזמנות. לאנשי מקצוע ותלמידים בתחום האסטרולוגיה מומלץ לבדוק את הפירוט על תוכנת האסטרולוגיה היפריון. זה יאפשר ללמוד על היכולות הגלומות בתוכנה וגם יכול לשמש כמידע מעשי לאחר הרכישה בכדי לתפעל בצורה היעילה ביותר את התוכנה ולהגיע לניצולת גבוהה של המערכות השונות.

בהצלחה לכל העוסקים בתחום!