תוכנת היפריון

התוכנות האסטרולוגיות המקצועיות שלנו משמשות את שוק האסטרולוגיה בארץ כבר מעל לעשרים שנה! תוכנות דסקטופ אלה נמצאות בשימוש נרחב ביותר אצל משתמשים פרטיים ביניהם האסטרולוגים המקצועיים והבכירים ביותר בארץ ועד למורים ותלמידים רבים. התוכנות נועדו לאפשר פעילות מקצועית מול לקוחות כמו גם לתת מענה לתלמידי האסטרולוגיה אשר זקוקים לכלי עבודה אמין ויעיל.

בין האסטרולוגים הרבים הנמנים על לקוחותינו ניתן למנות את מרים בנימיני, ירון ליבנה, טובה ספרא, הרצל ליפשיץ, אילן פקר, צילה שיראל, אביה בנימין, אסתי לב, טליה טל, ליבי רם, אביטל סלע ועוד רבים וטובים. כמו כן משתמשים בתוכנות אלה רבים מהיועצים והכותבים בעיתונות, באינטרנט, ברדיו ובטלוויזיה.

תוכנת האסטרולוגיה 'היפריון' המוצגת כאן מהווה שיא טכנולוגי ובנויה על סמך שנים רבות של נסיון והיזון חוזר מלקוחות, ומשמשת ככלי עזר רב ערך בניתוח מפות וחישובים מקצועיים.
התוכנה מכילה מערכות חישוב ותצוגה רבות, אפשרויות חישוב מפות לידה וחישובים עתידיים, לוחות אפמריס על פי חתכים שונים, חישובי ליקויים וירחים, גרפים לניתוחים והסתברויות, הפקת דו"חות ושלל חישובים אחרים ואפשרויות מתקדמות לעזרה בהכוונה של אירועים, מעברי מגורים, ניתוחים קבליים וכן הלאה.

ניתן ללמוד על התכולה והאפשרויות השונות בדף מסמכי העזרה
מומלץ לקרוא את כל ההסברים שכן כל מסמך מכיל מידע נוסף על תחומים נוספים אותם ניתן למצוא בתוכנה.