רכישת התוכנה היפריון

הזמנות של התוכנה האסטרולוגית היפריון מתבצעות אונליין ובצורה מאובטחת. מזמינים ומקבלים את התוכנה לשימוש מידי!

בכדי לתת מענה לבעיות אבטחה באינטרנט ולאפשר ביטחון מירבי ברכישה מערכת התשלום שלנו משתמשת בשירותים של פייפאל. תוכלו לשלם בעזרת חשבון הפייפאל שלכם (או לפתוח אחד כזה) או לרכוש דרך המערכת של פייפאל בעזרת כרטיס האשראי ללא צורך בחשבון קיים, לבחירתכם.

ההזמנה מטופלת מיידית ולאחר אישור הרכישה מפייפאל נשלחים במייל הקישור להורדה של התוכנה וקוד האקטיבציה שלכם. מהירות התהליך תלויה בזמן האישורים והתקשורת, ואין לנו שליטה על כך, אך לרוב הדבר לוקח ממספר דקות ועד ליום.

יש לקרוא את התקנון לפני הרכישה

להמשך ומעבר לפייפאל יש להקיש על הלחצן:התהליך כולו מתבצע במהירות, צעד אחד צעד, בצורה נוחה ופשוטה. מי שזקוק להנחיה, מתוארים עבורו כל השלבים של הרכישה ההורדה וההתקנה בצורה מסודרת בהמשך הדף. אם משהו אינו ברור דיו מומלץ לקרוא את הפירוט.
פורום מכירות ותמיכה:

שירות האתר הוא דרך האינטרנט. במידה וקיימות שאלות או בעיות בנושאי מכירות או תמיכה ניתן לפנות במייל או בפורומים שנועדו לשרת אתכם. לתמיכה מומלץ לפנות במייל.

ניתן להקליק כאן לגלישה לפורום.

חשוב לזכור: קוד האקטיבציה הוא אישי ואינו ניתן להעברה. הוא מתוכנן לפעול על המחשב שנרשם תחת שמכם. נסיונות אקטיבציה על מחשבים נוספים הינם בניגוד לרישוי התוכנה ועשויים לגרום להליך משפטי כנגדכם, כמו גם ביטול קוד האקטיבציה באופן מיידי.

נא לשים לב: רשיון הרכישה הוא עבור תוכנה אחת עבור אדם אחד ועל גבי מחשב אחד. אם במשך הזמן עוברים למחשב חדש ניתן לבטל את אישור התוכנה במחשב הראשון ולהתקין במחשב החדש תחת אותו אישור. במידה והצרכים שלכם שונים, יש לפנות אלינו במייל בכדי לברר את הרישוי ואת המחיר המתאים.

הליך ההזמנה:

1. קוראים את התקנון בכדי לוודא שהנכם מסכימים לתנאים.
2. מקישים על הלחצן בהמשך הדף ומועברים לדף הכניסה של פייפאל.
3. ממלאים את פרטי התשלום, בודקים שהכל הוקש כראוי, ומאשרים.

בשלב זה הסתיים למעשה הליך ההזמנה מבחינתכם. המערכת של פייפאל תתקשר באופן אוטומטי עם חברת האשראי לקבלת אישור התשלום. כאשר האישור מתקבל מתקבלת הודעה על הצלחת העסקה (או כשלונה במידה ומשהו אינו תקין).

לאחר שהעסקה אושרה, המערכת של פייפאל יוצרת קשר אוטומטי עם השרתים שלנו והנכם נרשמים כלקוחות חדשים. לאחר רישום לקוח חדש נשלח מייל לכתובת שהזנתם בהזמנה, הכולל לינק מיוחד להורדת התוכנה וקוד אישי לביצוע אקטיבציה.

כל הפעולות הללו מהרגע שהחלטתם להזמין ועד לקבלת המייל הסופי עם הפרטים והורדת התוכנה מתרחשות לרוב במהירות, ותוך מספר דקות ניתן כבר לעבוד עם התוכנה. במידה ויש בעיה עם הפרטים או עם אישורי האשראי, או בעיית תקשורת באינטרנט וכדומה, הדבר מעכב במעט את התהליך. אם הנכם נתקלים בבעיה ולא מצליחים להזמין ניתן ליצור איתנו קשר במייל:
info@astrologic.co.il

הליך ההתקנה:

לאחר שתהליך ההזמנה הסתיים וקיבלתם את המייל עם הפרטים, ניתן להמשיך עם התקנת התוכנה.

1. את התוכנה הינכם מורידים מהלינק שנשלח במייל. לרוב פשוט מקליקים על הלינק. במידה ולא ניתן להקליק ישירות תוכלו להעתיק את הכתובת מהמייל אל הדפדפן. הלינק יוביל אותכם אל דף הטעינה של התוכנה.

2. בדף הטעינה יש להקליד את 'קוד הטעינה' כפי שמופיע במייל שקיבלתם, ואז להקיש על לחצן 'הורד תוכנה' והורדת התוכנה תחל.

3. כאשר הורדת הקובץ של התוכנה הסתיימה, מפעילים אותו בעזרת הקלקה כפולה ואז מתחילה להתבצע ההתקנה. (מומלץ לא לשנות את מיקום ההתקנה ולאשר את ברירות המחדל שבתוכנת ההתקנה).

4. לאחר שההתקנה הסתיימה, כאשר תפעילו את התוכנה בפעם הראשונה תתבקשו לבצע אקטיבציה. את האקטיבציה מבצעים כאשר החיבור לאינטרנט פועל (והתוכנה אינה חסומה בעזרת פיירוול וכדומה). מקלידים את הפרטים ואת קוד האקטיבציה שקיבלתם במייל. התוכנה תבצע התקשרות לשרת שלנו לאישור האקטיבציה.

מומלץ לבצע גיבוי לחבילה שהורדתם. שמרו על גיבוי זה במקום בטוח כך שבמידה ותזדקקו שוב להתקין בעתיד בגלל בעיה או החלפת מחשב, תוכלו להשתמש בגיבוי שהכנתם במקום לרכוש עותק נוסף.

נא לשים לב: במקרה של בעיה עתידית של קריסת מחשב וכדומה תוכלו לקבל בשנה הראשונה הורדה מחודשת של החבילה ללא עלות. לאחר השנה הראשונה תוכלו להשתמש בגיבוי שהכנתם, או לרכוש שירות שנתי בתשלום אשר מאפשר לכם להוריד שוב את חבילת התוכנה.

האקטיבציה מתבצעת תוך מספר שניות. לאחר שבוצעה, אין עוד צורך להיות מחוברים לאינטרנט והתוכנה תמשיך להיות פעילה על המחשב שלכם.